Moda Vaillant Klima Servisi

0216 471 80 95 Numaramızdan Anında Firmamıza Arıza Kaydı Bırakabilirsiniz.

Moda Vaillant Klima Servisi Bulundukları ortamı hızlı bir şekilde istenilen ısıya çeviren klimalarının bozulması durumunda Moda Vaillant Klima Servisi ile çalıştı.

Klima Servis Hizmetleri

teknik servis olarak en yüksek seviyede müşteri memnuniyeti hedefi ile hizmet veren Klima servisi kendi bünyesinde oluşturduğu servis ağı ile klimanızın sıkıntılarına en hızlı şekilde müdahale etmektedir. Tüketiciye en kaliteli hizmeti en hızlı şekilde sunan klima servisi çözüm odaklı çalışmaktadır. markasının kalitesi konusunda iyi bir tercih yapan kullanıcılar bu klimaların bakım ya da onarımını da an şekiller kaliteli bir servise emanet etmektedir. Çünkü klima üzerinde yapılacak çalışmalar son derece hassasiyet istemektedir. İstanbul Anadolu yakası için özel eğitimli çalışanlar ile hizmet veren servisi bu sayede her türlü müdahaleyi kısa sürede tamamlamaktadır. Klima servisi sayesinde müşteriler uzun süre mağduriyet yaşamamaktadır ve uzun süre sıcak ya da soğuktan bunalmak zorunda kalmamaktadır. Özellikle sıcak yaz günlerinde ve iş yerlerinde karşılaşılan klima problemleri pek çok kişi için büyük bir ıstırap haline döneceğinden klima servisinin yapmış olduğu hızlı müdahale herkes için kurtarıcı olmaktadır. Bilgisayar destekli ve son derece modern cihazlar ile yapılan klima bakım ve onarım çalışmaları sonrasında gerek evlerde gerek iş yerlerinde kısa sürede rahata kavuşmanız Klima servisi sayesinde sağlanmaktadır.

Klima Servis çalışanları Klima özelliklerine hakim olmak için sürekli eğitim görmektedir. Gelişen teknoloji ile klimalar da sürekli bir şekilde değişik modeller ve değişik sistemler ile satışa sunulmaktadır. Bu yeni klimaların sistemine tam olarak hakim olmak ise klima ile ilgili gerekli eğitim almaya bağlıdır. klima servisi çalışanları gerekli servis hizmetini alarak bu konuda en iyi çalışmayı yapmaktadır. klima servisi tarafından yapılan çalışmalar için servis 1 yıl sureyle garanti vermektedir. 1 yıl süreyle verilen garanti yanında ödeme kolaylığı da sağlayan servis müşterilerinin klima konusunda mağdur olmamasına dikkat etmektedir. Sadece bir telefon ile arıza kaydı alan klima servisi bazen yerinde hizmet vermeden telefon ile dahi sıkıntıları çözüme kavuşturmaktadır. Bu sayede kullanıcılar hem uzun süre mağduriyetten hem de servis hizmeti için alınacak ücretlerden kurtulmaktadır. Bulunduğu cevrede klima servisi konusunda bir marka haline gelen servisi klimaların eski performansına geri dönmesi için var gücüyle çalışmaktadır. Böylece müşteriler gerekli çalışmalar sonrasında klimalarını ilk günkü haliyle bularak uzun süre sıkıntısız bir klima kullanımı sağlamaktadır.

Klima montaj, bakım ve onarımı sağlayan klima servisi bu çalışmaların hepsini profesyonel bir şekilde gerçekleştirmektedir. Haftanın 7 günü 24 saat boyunca gezici servis ekibi ile ayağınıza kadar getirdiği servis hizmetleri sayesinde klima servisi müşteri sayısını her geçen gün büyük bir hız ile arttırmaktadır. Böylece İstanbul gibi yoğun bor yerde dahi tüm müşterileri ile gerektiği şekilde ilgilenen klima servisi klimalarının için güven adresidir .

Tüm Hizmetlerimiz 1 Yıl İşçilik ve Yedek Parça Garantilidir.