Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz


Markalar için Özel Servis Hizmetlerimiz

Her firmanın anlaşıp çalıştığı bazı önemli markalar bulunmaktadır. Bizim firmamız da anlaşmalı olduğu bu markalar için özel servis hizmetlerini yapmaktadır. Bu markalara ait özel servislerimiz vardır. Çalışmakta olduğumuz markaların her biri sektörde iyi olan firmalardır. Günümüzde her marka daha çok müşteriye ulaşabilmek için servislerle iş birliği yapmaktadır. Böylece hem onların hem de çalışılan servisin hizmet ettiği müşteri kapasitesi artmış olacaktır. Günümüzde gelişen teknolojiyle birlikte ve gelişen yaşam standartlarıyla beraber çok çeşit cihaz markası piyasaya çıkarmaktadır. Değişik modellerde ve değişik çeşitlerde farklı markalar müşteriler için alternatif olarak ortaya çıkmaktadır. Bu sektörde sağlam bir yer edinebilmek ve iyi bir hizmet sunabilmek için birçok marka ile çalışmaktadır. Müşteri memnuniyeti açısından bu çok önemlidir. Bünyemize çeşitli markaları katarak müşteri portföyümüzü genişletmekteyiz. Amacımız her marka için sizlere hizmet edebilmektir. Servisimiz arıza ya da bakım için gittiklerinde işlerini hızlı ve sorun çözücü olarak halletmektedirler. Cihazınızın emin ellerde olduğunu çalışma düzeninin iyi olmasından anlayabilirsiniz.

Müşterilerin çağrı merkezini aradığında cihaz markasını belirttiklerinde o markalarla çalışıyor olmanın önemini anlamaktayız. Bizlerde servis olarak üstümüze düşen vazifeleri yerine getirmekteyiz. Yeni çıkan ya da ilk çalışacağımız markaları servis ağımıza katarak büyümekteyiz. Sahip olduğumuz imkân ve şartlarda bünyemize aldığımız markaların özel servis hizmetlerini kaliteli ve güvenilir bir şekil de vermeye çalışmaktayız. Her markanın cihaz modelleri için personelimize gerekli bilgi ve eğitimi vermekteyiz. Her marka bizim için önemlidir. Servisini yaptığımız her markanın hizmeti için ekibimizle birlikte çok çalışmaktayız. Servisimiz için hem müşterilerin hem de markaların memnuniyeti hedeflerimiz arasındadır. İlerleyen teknolojiyle birlikte markaları memnun edebilmek ve başka markaları da servisimize alabilmek, rekabet ortamında daha da önem kazanmaktadır. Bizim servisimizde bunun önemini kavrayarak, çalışma ortamındaki şartları daha iyi ve daha kaliteli olmasını sağlayarak, daha çok markayla çalışmak için anlaşmaktadır. Daha çok markanın da servisimizi tercih etmesini sağlamaktayız. Uzman ekibimiz her markanın cihazına uygun olarak servis hizmeti vermektedir. Şu ana kadar çalıştığımız tüm markaların vermekte olduğumuz servis hizmetinden bir şikâyeti bulunmamaktadır. Servis olarak yetkili ve özel olmak üzere farklı markalara bakım, onarım, tamir, yedek parça ve aksesuar hizmetleri sunmaktayız. Günümüzde hizmet veren çok servis bulunmaktadır. Ancak çok ekonomik, çok ucuz yapanlara dikkat etmekte fayda vardır. Müşterilerini yarı yolda bırakan bir servis olmamasına özen göstermek gerekir.

Her marka için ayrı bir itina ve titizlik göstermekteyiz. Bizim için servisini yaptığımız markaların sorumluluklarını taşıyabilmek ve oluşabilecek herhangi bir probleme zemin hazırlamamak için gereken hassasiyeti ve önemi göstermekteyiz. Bütün bu iyi olan markaların bizi tercih etmeleri de işimizi çok severek ve saygı duyarak yapmamızdan gelmektedir. Aslında amacımız hep aynı işimiz iyi yapabilmektir. Markalara özel servis hizmetleri bizim işimizdir. Vermiş olduğumuz hizmet ve oluşturduğumuz güvenle aldığımız övgüleri hak etmekteyiz. Ekibimiz her marka için gerekli teknik donanıma sahiptir. 7/24 her zaman her markanın cihaz arızasına müdahale edebilmektedir. Ayrıca müşteri portföyümüzü arttırmak açısından bu markalarla çalışmak da bizim için bir referans olmaktadır. Her geçen sürede çıkan yeni cihazlar ve ilerleyen teknolojik yenilikleri takip etmeye çalışmamız servis olarak daha iyi hizmet verebilmek içindir. Bütün verdiğimiz hizmetler de müşterilerden ve çalıştığımız markalardan aldığımız karşılıklı memnuniyet en iyi ödülümüzdür. Servisimiz kocaman bir aile gibidir. Bu ailenin için de olmayı sizlerde isterseniz bir telefon kadar yakınınızdayız. Hizmet Verdiğimiz Markalar şunlardır:

airfel
alarko
alaska
altus
arcelik

Tüm Hizmetlerimiz 1 Yıl İşçilik ve Yedek Parça Garantilidir.