Klima Tamiri

Klima Tamiri


Klima Tamir Servisi Seçerken Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

Teknolojinin hızla artışının olumlu etkilerinden biri olarak, artık hemen hemen, her evde veya her iş yerinde en az bir klima bulunmaktadır. Klimanın vazgeçilmezliği nedeniyle, klima fiyatları dönem dönem –özellikle yaz aylarının başlarında- fazla miktarlarda artmaktadır. Bu durum klima kullanıcılarını, yeni klima almak yerine, var olan klimayı tamir ettirmek alternatifine yöneltmiştir. Böylelikle klima satıcılarının yanında, klima tamir servisi hizmeti veren firmalar da ortaya çıkmıştır. Klimanın bozulması durumlarında, klima tamiri yapan firmalara başvurulması gerekir. İşinde usta olmayan kişilerin, arızalı olan klimayı tamir etmeye çalışması durumlarında; başta işinde usta olmayan kişi ve onun çevresindekiler ciddi zararlar görebilir, bunun dışında klimada parça değişimine neden olabilecek maliyetli arızalar veya klimada tamiri mümkün olmayan arızalar da ortaya çıkabilmektedir. Bu son durumda, yeni bir klima almaktan başka bir alternatif seçenek kalmayacaktır. Bu da, yukarıda bahsedilen nedenlerden dolayı, oldukça pahalıya mal olabilecek bir seçenektir. Sayılan olumsuz sonuçlarla karşılaşmamak için, arıza veren klimanın donanımsal bütünlüğünü bozmadan, en kısa sürede işinden anlayan bir klima tamir servisine haber verilmelidir.Klimanın günlük kullanıcının anlayamayacağı arıza belirtileri de vardır. Bu belirtiler, uzman ekip tarafından klimanın bakımın yapıldığı düzenli periyotlarda, kullanıcıya bildirilir. Kısacası, klimanın bakımlarının yapılması ve bu bakımlar sonucunda oluşan raporların saklanması, klima bakım servisi yapacak kişilere işlerinde kolaylık sağlayacaktır. Aynı zamanda, arızanın tespit edilmesi ve arızanın ortaya çıkmadan önlenmesi açısından da önem kazanmaktadır. Tüm bu faktörlerin merkez noktasını, bakım ve tamir hizmeti verecek firmanın kalitesi oluşturmaktadır. Bu nedenle bu firmalar, seçilirken çok hassas davranılmalıdır. Tamir işlemini gerçekleştirecek servis personellerinin; işinin ustası olmasına, işin gerektirdiği özel eğitimleri almış olmasına özen gösterilmesi gerekmektedir. Bu gibi gereklilikler, yerine gelmediği durumda, tamir servisi elemanıyla, amatör bir üçüncü kişi arasında bir fark kalmayacaktır.

Müşteri memnuniyetini ana ilkesi haline getiren firmamız; bugüne kadar, garanti güvencesiyle çalıştığı 20.000’i aşkın müşterisini memnun etmiştir. Uzman ekiplerimiz, cihazınızın arızasını tespit ettikten sonra, size gerekli bilgileri verecektir. Bu bilgileri tarafınıza sunduktan sonra, tamir işleminin masraflarını belirtecek ve sizden onay isteyecektir. Firmamız içerinde, onay verilmeden hiçbir işlem gerçekleştirilmemektedir. Müşterimizi, cihazla ilgili her aşamada bilgi sahibi etmeyi, en temel görevimizi saymaktayız. Tarafınızdan onay alındıktan sonra, klimanızın tamiri için gerekli işlem, işinden uzman ekibimiz tarafından büyük bir özenle gerçekleştirilecektir. Bu süreç, kaliteden ödün vermeyecek biçimde, olabildiğince kısa tutulmaya çalışılmaktadır. 7/24 hizmet vermekte olan firmamız, günlük iş bitirme sıralamasında ilk sırada yer almaktadır. Pek çok hizmetinin yanı sıra, klima tamir servisi konusunda da firmamız, son derece iddialı ve başarılıdır. Anadolu Yakası için aynı gün servis imkanının yanı sıra, 7/24 mesai yapan gezici servisimiz bulunmaktadır. Siz değerli müşterilerimize; uygun fiyat, kaliteli ve profesyonel hizmet, kredi kartıyla ödeme imkanı gibi nitelikli hizmet anlayışları çerçevesinde hizmet vermekteyiz. Bütün hizmetlerimiz, 1 yıllık işçilik ve yedek parça garantisi kapsamına girmektedir. Hemen şimdi, siz de hiç vakit kaybetmeden usta ekibimizin kaliteli ve garanti işçiliğinden faydalanabilirsiniz. Piyasada bulunan markaların neredeyse hepsi hizmet kapsamımıza girmektedir.

Klimanız ve cebiniz için, en uygunu olduğumuzu iddia ediyoruz. Kaliteli, hızlı, güvenli ve üstün hizmet imkanlarımızdan yararlanmak için; resmi web sitemizde yer alan, iletişim bölümlerindeki telefon numaralarından ya da yine resmi web sitemizde yer alan, hızlı servis formunu eksiksiz doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Tüm Hizmetlerimiz 1 Yıl İşçilik ve Yedek Parça Garantilidir.