Klima Arızaları

Klima Arızaları


Klima Servisi Nasıl Olmalıdır?

Klimalar iç ve dış ortamda değişik hava koşullarına maruz kalan cihazlardır. Cihazların yüzeylerinde meydana gelen kirlenme ve tahribatlar cihazın performans düşüklüğüne sebep olmaktadır. Bu yüzden klima cihazların yılda iki kere bakımının yapılması çok önemlidir. Bakımı yapılmayan klimaların verimi düşer, enerji kaybı artacaktır. Hem işyerlerinin hem de konutların klima kullanımının fazlalığı servis çeşitliliğini meydana çıkarmıştır. Her servisin en çok hizmet verdiği bölümlerden birisi de klima servisidir. Yaklaşan sıcakların gelmesiyle klimaların çalışmaya başlaması demektir. Klima servisi; klima montajı, bakımı, arızası ve tamiri için çalışmaktadır. Öncelikle çağrı merkezine gelen telefonla arızanın ne olduğu saptanarak, gerekli kayıt oluşturulur. Daha sonra arkadaşlarımız oraya uzman kadrodan oluşan bir ekip yönlendirmektedir. Uzman ekibimiz gittiği yerdeki klimaya uygun olarak bakımı ve tamiri yapmakla görevlidir. Bu konuda gerekli eğitimi ve teknik donanımı sağlanmaktadır. Klimalar için lazım olan tüm parçaların kaliteli olanları kullanılmaktadır. Tercih edilen bu parçalarla cihaz ömrünün uzaması sağlanmaktadır. Servise gelen ekibimiz klimaya ne yapacağını ve nasıl yapacağını bilen uzmanlardır.Klima servisi, yazında gelmesiyle birlikte açılan klima sezonunda yoğun olmakla beraber talepleri karşılamaya çalışmaktadırlar. Birçok nedenden ötürü arızalanan ve sorun yaşanan klimalar için servisimiz özel olarak yapılandırdığı uzman kadrosuyla hem aynı gün hem de aynı hızla destek vermeye çalışmaktadır. Klima servisimiz gaz dolum, bakım ve onarım hizmetlerini vermektedir. İnsanlar arasında farklı klima markaları, modelleri tercih edilmektedir. Hem hesaplı, hem avantajlı olması bakımından firmamızı tercih edebilirsiniz. Cihazlarda yaşanabilecek tüm aksam ve mekanik sorunların çözümünü yetkili personelimiz yapabilmektedir. Teknik hızlı hizmet sağlamak, ekonomik servis ücretleri ve garantili servis avantajları ile müşterilerimize destek olmaktayız. Klima markanız ne olursa olsun firma bünyemizde her modele hâkim müdahale edebilecek teknisyen elemanlarımız vardır. Geniş servis ağımız ile müşterilerimize kaliteli hizmet vermekteyiz. Sürekli ekibimizle görev başında olan klima servisimiz müşterilerimizin sorunlarını giderebilmek için büyük bir özveriyle çalışmaktadır. Deneyimli ve bilgili bir teknik servis ve iyi, kaliteli bir ürün desteği almak istiyorsanız bizi tercih etmelisiniz. Yaygın servis ağımızla gerçekleştirdiğimiz arıza onarımı, parça değişimi ve bakım işlemlerinde hızlı olmamız bizi bir adım öne taşımaktadır. Uzun zamandır hizmet veren ve kalitemizden ödün vermeden çalışan firmamız, ödeme kolaylıkları ve uygun fiyat aralıkları ile avantaj sağlamaktadır. Her türlü klima arızaları kısa sürede onarılarak teslim edilmektedir. Rekabetin çok olduğu günümüzde klima bakımında profesyonel servis hizmeti önemli olmaktadır.

Klimalarda bazı durumlarda bakıma ve onarıma ihtiyaç duyulur ya da kumandası bozulur, kötü koku yayabilir bu gibi sorunları çözemediğiniz durumlarda uzman servisimiz sizin yanınızda olacaktır.

İhtiyaçlarınız ve sorunlarınız her ne olursa olsun, müşterilerimizi tamamen mutlu etmeden ve sorununuzu çözmeden tamamdır demiyoruz. Klima servisi olarak müşteri istek ve ihtiyaçları odaklı çalışma prensibimiz ile hizmetin en kalitelisini sunmak için çaba sarf ediyoruz. Firmamız gelişen teknolojiyi takip etmeye, müşterileri için daha fazla hizmet verebilmeye çalışmaktadır. Ayrıca klima servisimiz bulunduğumuz bölgede çok iyi konumdadır. Sizlere en iyi, en kaliteli, en güvenilir hizmeti vermek için çok çalışmaktayız. Müşteri memnuniyeti bizim ilkemizdir. Klimalarınızın sorunsuz çalışması için; doğru yere montajı, bakımı ve onarımı ile iyi çalışma performansı, gaz dolumu ile kaliteli soğutmasını, tamir ve onarım ile oluşabilecek sorunlara çözüm bulunması gerekmektedir. Bu sektörde kendimize olan güvenimiz sayesinde ve müşterilerimizden aldığımız güzel övgülerle inancımız daha da artmıştır. İşimizin getirdiği tüm sorumluluklarının bilinciyle hizmette sınır tanımıyoruz.

Tüm Hizmetlerimiz 1 Yıl İşçilik ve Yedek Parça Garantilidir.