Kandilli Fluo Klima Servisi

0216 471 80 95 Numaramızdan Anında Firmamıza Arıza Kaydı Bırakabilirsiniz.

Kandilli Fluo Klima Servisi Bulundukları ortamı hızlı bir şekilde istenilen ısıya çeviren klimalarının bozulması durumunda Kandilli Fluo Klima Servisi ile çalıştı.

Klima Servisi Ve Hizmetleri

Yazın sıcağı, kışın soğuğuna karşı bizleri koruyup, yaşam alanlarında sağlıklı hava akışını sağlayan klimalar, düzenli bakım yapıldığı takdirde, uzun vadede konforlu bir kullanım sağlamaktadır. Klima bakımı için yılda iki kez periyodik bakım çerçevesinde kontrolleri ve temizliği yapılmalıdır. Klimaların sağlıklı şekilde kullanımı için bakımları aksatılmamalı, bakım yapacak kişilerin ise konusunda uzman, yetiştirilmiş elemanlar olmaları gerekmektedir. İster duvar tipi split model, ister tavan tipi klima olsun hiç farketmez. Klima Servisi, her tip klima için hizmetinizdedir. Klima bakımı ve onarımı için cihazın bütün değerleri kontrol edilir ve iç temizliği yapılır. Klimanın periyodik bakım zamanları, cihazlarınız için çok önemlidir. Klima bakımı yazın ve kışın ortasında yapıldığı takdirde size hiç bir yarar sağlamayacaktır. Klima bakımı zamanlama olarak; yaz ve kış ayları başlamadan gerçekleşimelidir.

Klima Bakımı Nasıl Yapılmalıdır?

Klimanın ilk olarak basınç sistemleri ve değerleri ölçülür. Klimanın beslendiği elektrik tesisatı kontrol edilir. Klimanın bağlı olduğu bütün devre, sistem kontrol edildikten sonra fan pervanaleri temizlenir. Gerekli ise hava filtresi değiştirilmelidir. Bu yüzden, Klima Servisi tarafından güvence altına alının klima hizmetleri, işinde uzman ekip ve kişiler tarafından yapımaktadır. Bakım zamanları için Hicon servisinden hatırlatma istemeniz yeterlidir. Klima bakım zamanında, bakım yapılmayan klimalarda geri dönülemeyen hasarlar, güç onarım, masraflı ve sağlığınızı etkileyen birçok sorunun temelini oluşturur. Klimanızın orjinal parça tahribatını engellemek için kilma bakımı öncelikli konular arasındadır.

Klima Bakım Hizmetleri Nedir?

Mevsim geçiş dönemlerinde farklı hava şartlarına karşı cihaz içinde serpantin, toz ve bakteriler oluşmaktadır. Sağlık ve maddi anlamda size zorlar ve birçok sorunun temel nedenleri de, biriken toz ve bakterilerdir. Klima Servisi güvencesinde, sağlığınızda güvende olacak, paranız da cebinizde kalacaktır. Filtrede biriken toz ve kirler için Hicon servisinin yaptığı hizmetler şu şekildedir.

1- Evapatör ile Kondenser temizleme ilacı ve basınçlı su kullanarak temizlik yapılır.
2- Voltaj, elektrik tesisat durumu, akın değeri gibi tesisat ve besleyici faktörler kontrol edilir.
3- Alçak basınç ile R-22 yüksek basınç değerlerinin kontrolü sağlanır.
4- İç fan pervaneler temizlenir.
5- Drenaj ve hat temizliği sağlanır.
6- Cihazın bütün bağlantıları kontrol edilir.
7- Hava filtreleri temizlenir yada değiştirilir.
8- Gaz ilavesi eksikse yapılır.
9- Son olarak estetik yönden cihaz kontrol edilir.

Bakım sonrası klima düzenli bir şekilde çalışır. Ömrü uzar ve sağlıklı hava sürkülasyonu sağlar. Yazın serinletir, kışın ısıtır. Sürekli arıza şikayetlerinden kurtulursunuz. Periyodik yapılan bakım ve onarımda klima ilk günkü performansına kavuşur. Bakımsız bir cihaz ile bakımlı arasında %30`luk bir verim farkı oluşur. Elektrik giderleriniz büyük ölçüde azalır. Bakım giderleri %10 azalır. Cihazın performansı arttığı için faydaları artar. Arıza sorunları ortadan kalkar. Küçük problemler bakım ile çözüme ulaşır. En önemli konu sağlık ve hijenik ortamlar için klima bakımı çok önemlidir.

Tüm Hizmetlerimiz 1 Yıl İşçilik ve Yedek Parça Garantilidir.